Ciesla/betoniarz

Jesteś doświadczonym ciesla/betoniarzem i chcesz podjąć nowe wyzwanie? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą oferte jako Ciesla betonu w Vianen! Przeczytaj szybko ofertę pracy i aplikuj!

Co Bedziesz robic?

Dla naszego klienta w Vianen szukamy Ciesli/Betoniarza, który lubi być aktywny. Kogo dokładnie szukamy? Poszukujemy zmotywowanego przedsiębiorcy o żelaznej mentalności i odpowiednim doświadczeniu zawodowym. Możliwa jest również praca na własnej dzialalnosci.

Główne zadania:

  • Wykonywanie szalunków na podstawie rysunków technicznych
  • Montaż form drewnianych za pomocą rysunkow technicznych
  • Zalewanie betonu
  • Prace stolarskie

Kim jesteś?

  • Masz kilka lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego jako Ciesla/ betoniarz
  • Posiadasz prawo jazdy B i certyfikat VCA (mile widziany)
  • jestes osoba otwarta na nowe wyzwania,
  • Jesteś elastyczny, a nadgodziny nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Znajomość pracy z rysunkami technicznymi

Co oferujemy?

  • Pewne stanowisko w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo)
  • Dobre wynagrodzenie zgodnie z Cao
  • Zwrot kosztow dojazdu do pracy
  • 25 dni urlopu i dodatek na ATV
  • Prace, w której czynności są zróżnicowane
  • Miła atmosfera w pracy i pomocnych kolegow!

Gdzie będziesz pracować?

Nasz klient produkuje szeroką gamę wyrobów betonowych w Vianen. Ściany kaskadowe, prefabrykowane elementy infrastruktury, ściany piwnic, prefabrykowane piwnice, płyty podłogowe i schody betonowe produkowane są pod znakiem jakości KOMO i opatrzone znakiem CE. Dzięki elastycznemu układowi fabryki i zespołowi wykwalifikowanych specjalistów od betonu, każdy produkt betonowy jest szybko dostępny, a dostosowanie do indywidualnych potrzeb nie stanowi problemu. W miejscu pracy panuje dobra, nieformalna atmosfera oraz wiele możliwości rozwoju .

Chcesz szybko rozpocząć pracę jako ciesla/betoniarz z dobrym pracodawcą? Aplikuj bardzo łatwo za pomocą przycisku, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt:

Tel: 0316-340084

Poczta: recruitment@flexservicegroep.nl

Tagged as: indeed, pools