Cieśla szalunkowy w fabryce betonu – Holandia

Jesteś wykwalifikowanym ceślą szalunkowym i potrafisz wykonywać formy i szalunki na podstawie rysunku technicznego? Chciałbyś jak najszybciej podjąć pracę  na terenie Holandii? Czytaj zatem dalej!

Twoim zadaniem będzie samodzielne produkowanie, montowanie, przerabianie, konserwowanie stalowych lub drewnianych form. Formy te będą przeznaczone do produkcji elementów betonowych.

Główne zadania:

  • Produkownie i przerabianie form na podstawie rysunku technicznego
  • Praca w oparciu o plan i komunikowanie się z kolegami
  • Pomoc przy produkcji, w razie potrzeby
  • Zapewnienie bezpiecznego i schludnego miejsca pracy
  • Dbałe obchodzenie się z narzędziami i sprzętem

Kogo szukamy?

  • Jesteś osobą, której można zaufać i potrafisz być odpowiedzilany
  • Interesujesz się technologią i zawsze szukasz lepszych rozwiązań
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu prac stolarskich
  • Potrafisz porozumiewać się komunikatywnie w języku holenderskim, niemieckim lub angielskim

­­­ Co oferujemy?:

  • Legalne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o holenderską umowę
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia
  • Wynagrodzenie między 1900 a 2200 euro brutto na miesiąc
  • Transport do pracy i z powrotem zapewniony przez nas
  • 24 dni urlopowe + dodatek ATV
  • Po 6-ściu miesiącach składki emerytalne
  • Pomoc polskiego koordynatora w razie potrzeby

Jesteś zainteresowany ?
Wyślij list motywacujny i CV na : recruitment@flexservicegroep.nl
Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z Flex Service Groep w Duiven.
Telefon : 0316 – 34 00 84
Lub zareaguj poprzez naciśnięcie przycisku ‘aplikuj’. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Tagged as: indeed, pools